A3163 AVA BLUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3163 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 724kg |
| Block | A3163 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2896kg |